zaczynasz?

Witaj na starcie Twojej tanecznej przygody! Poniżej znajdziesz kursy dla początkujących lub open, na które obecnie prowadzimy rejestrację.

lindy hop

Najweselszy taniec pod słońcem! Narodził się w Harlemie w latach 20-30 XX wieku. Najpopularniejszy spośród tańców swingowych.

więcej o LINDY HOP >
Welcome to Lindy 1A
Poniedziałek
,
20:30 – 21:45
Ewa
i
Filip
ul. Elektoralna 5/7
więcej informacji
Welcome to Lindy 1B
Środa
,
20:30 – 21:45
Kasia H.
i
Stach
ul. Solec 38
więcej informacji

authentic jazz

Szalony, nieokiełznany taniec solo. Inspirujące choreografie oraz nieskrępowana improwizacja i praca nad techniką ruchu.

więcej o authentic jazz >
No items found.

napisz do nas!

Masz pytanie dotyczące zajęć? A może propozycję współpracy? Wyślij do nas wiadomość!

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Oops! Wiadomość nie została wysłana. Sprawdź wpisane dane i spróbuj ponownie.

FAQ

Jeśli nurtują Cię jakieś pytania dotyczące naszych zajęć, w pierwszej kolejności zajrzyj tutaj! Jeśli nie udało Ci się znaleźć odpowiedzi na Twoje pytanie, skontaktuj się z nami korzystając z formularza kontaktowego.

FORMULARZ KONTAKTOWY >
Czy akceptujecie karty Multisport?

Nie akceptujemy kart typu Multisport, FotProfit itp. Nie mamy również w planach dołączania do tego typu programów.

Czy konieczna jest rejestracja w parze?

Nie, ale rejestracje par przyjmowane są w pierwszej kolejności. W dalszym procesie rejestracji parujemy osoby solo zapisane jako leader z osobami zapisanymi jako follower. Z reguły jednak tych drugich jest o wiele więcej, niż pierwszych. Jeśli szukasz partnera lub partnerki do wspólnego zapisania się na zajęcia, zachęcamy do dołączenia do naszej grupy na facebooku "Szukam partnera/partnerki na kurs w Swingout.pl".

Ile trwają kursy i jaki jest ich koszt?

Wszystkie kursy trwają 2 miesiące kalendarzowe. Cena zależy od liczby zajęć w kursie (40 zł). Przykładowo, cena kursu 8 zajęciowego to 320 zł, a 7 zajęciowego - 280 zł.

Czy zmiany w parach są obowiązkowe?

Nie, ale gorąco do nich zachęcamy. Osoby tańczące z różnymi partnerami uczą się tańca w swojej roli znacznie szybciej, niż tańczące w stałej parze i czerpią znacznie więcej radości z potańcówek.

Jaki taniec w parze wybrać na początek?

Swoją przygodę z tańcami swingowymi rozpocznij od Lindy Hop. Podczas pierwszego kursu nauczysz się podstaw techniki ruchu, dowiesz się nieco o połączeniu w parze i poznasz kilka elementów tanecznych, dzięki którym przetańczysz niejedną potańcówkę! Jeśli po pierwszym kursie uznasz, że chcesz spróbować czegoś innego, zdobyta wiedza będzie doskonałym fundamentem dla innych tańców swingowych w parze.